Секретар селищної ради

Секретар громади

Богдан Любов Миколаївна

Число, місяць, рік і місце народження:  11 грудня 1969 року , селище Павлиш, Онуфріївського району, Кіровоградської області

Відомості про громадянство: Громадянка України.

Відомості про освіту: Вища. У 1993 році закінчила Кіровоградський кооперативний технікум імені М.П. Сая по спеціальності бухгалтерський облік, контроль і аналіз господарської діяльності споживчої кооперації. Кваліфікація бухгалтер.

2000 році закінчила Міжнародну академію управління персоналом за напрямом підготовки економіка і підприємство, спеціальність – облік і аудит.

Відомості про трудову діяльність:

• 1987-1993 рр. – ревізор в Онуфріївському Райпо.
  • 1993-1999 рр. – бухгалтер в Кременчуцькому сталеливарному заводі.
  • 2001-2003 рр. – головний бухгалтер в кооперативному підприємстві «Харчовик».
  • 2007-2008 рр. – продавець в ТОВ Торгівельний будинок «Амстор».
  • 2008-2020 рр. – головний бухгалтер в Павлиській селищній раді.

Відомості про посаду, місце роботи (заняття):  з 2020 року  – секретар Онуфріївської територіальної громади.