Депутати громади

1. Нижник Василь Іванович Кіровоградська  територіальна організація Політичної партії «Європейська Солідарність»
2. Пеннер  Олександр Володимирович Кіровоградська  територіальна організація Політичної партії «Європейська Солідарність»
3. Нижник Віталій Васильович Кіровоградська  територіальна організація Політичної партії «Європейська Солідарність»
4. Демчук Олесь Віталійович Кіровоградська обласна організацією Політична партія «Команда Левченка «Народовладдя»
5. Івко Володимир Якович Кіровоградська обласна організацією Політична партія «Команда Левченка «Народовладдя»
6. Полякова Світлана Іванівна Кіровоградська обласна організацією Політична партія «Команда Левченка «Народовладдя»
7. Кириленко Олег Миколайович Кіровоградська територіальна організація Радикальної партії Олега Ляшка
8. Кириленко Микола Олександрович Кіровоградська територіальна організація Радикальної партії Олега Ляшка
9. Гога Володимир Іванович Кіровоградська обласна організацією Політична партія «За майбутнє»
10. Глущенко Олександр Миколайович Кіровоградська обласна організацією Політична партія «За майбутнє»
11. Андріяшевська Ганна Карпівна
12. Супрун Наталія Дмитрівна
13. Литвин Олександр Анатолійович
14. Пугач Сергій Іванович
15. Богдан Любов Миколаївна Кіровоградська обласна організація Політичної партії «Слуга народу»
16. Титар Віктор Васильович Кіровоградська обласна організація Політичної партії «Слуга народу»
17. Сорока Руслана Миколаївна Кіровоградська обласна організація Політичної партії «Слуга народу»
18. Коваленко Іван Миколайович Кіровоградська обласна організація Політичної партії «Слуга народу»
19. Ковальчук Олександр Миколайович Кіровоградська обласна організація Політичної партії «Слуга народу»
20. Вакуленко Людмила Іванівна Кіровоградська обласна організація Політичної партії «Наш край»
21. Самородченко Олена Григорівна Кіровоградська обласна організація Політичної партії «Наш край»
22. Уткіна Тетяна Іванівна Кіровоградська обласна організація Політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
23. Швачка Віктор Володимирович Кіровоградська обласна організація Політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
24. Іванченко Сергій Іванович Кіровоградська обласна організація Політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
25. Пироженко Валерій Володимирович Кіровоградська обласна організація Політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»