Перший заступник селищного голови

Голова громади

Гамера Володимир Зиновійович

Число, місяць, рік і місце народження:  07 червня 1984 року , місто Дрогобичі, Львівської області

Відомості про громадянство: Громадянин України.

Відомості про освіту: Вища. У 2006 році закінчив вищий навчальний заклад «Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна»» і отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Правознавство» та здобув кваліфікацію спеціаліст – юрист.

Відомості про трудову діяльність:

• 2002-2005 рр. – працівник філії ЗАТ «Трускавецькурорт» КП-2.
  • 2006-2007 рр. – консультант Бориславського міського суду Львівської області.
  • 2007-2008 рр. – помічник судді Бориславського міського суду Львівської області.
  • 2008-2009 рр. – охоронник ВАТ «Дрогобицький завод автомобільних кранів».
  • 2009-2010 рр. – старший охоронник ВАТ «Дрогобицький завод автомобільних кранів».
  • 2011-2012 рр. – спеціаліст І категорії – юрист Онуфріївської селищної ради.
  • 2012-2020 рр. – заступник Онуфріївського селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради.
  • 2020-2021 рр. – голова Онуфріївської районної державної адміністрації.

Відомості про посаду, місце роботи (заняття):  з 2021 року – перший заступник голови Онуфріївської територіальної громади.