Загальні збори Всеукраїнської асоціації громад на Хмельниччині: нові кроки до розвитку місцевого самоврядування
Селищний голова Віталій Береза взяв участь у загальних зборах Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування. У межах заходу було презентовано оновлений законодавчий порядок денний ВАГ. Це комплексний документ з переліком необхідних законодавчих змін, який напрацювала Асоціація, за різними напрямами:
- децентралізаційна реформа та регіональні політики;
- організація діяльності омс;
- фінанси, бюджет омс та джерела його формування;
- управління природними ресурсами;
- агросектор як ресурсна база ОМС;
- освітня галузь;
- медична галузь.
До заходу долучились понад 200 делегатів з усіх областей України, які представлять 907 ОМС. А також представники Офісу Президента України, Верховної Рада України, Кабінету Міністрів України, центральних органів влади, міжнародних та зарубіжних організацій, програм МТД, партнери Асоціації. Окрім того, під час заходу відбулось підписання народними депутатами України зобов'язань щодо підтримки законодавчого порядку денного ВАГ.
Тож на сьогодні перед Україною, громадами постало багато викликів, ще більше їх буде після нашої перемоги. Успішність відновлення держави залежить від того, наскільки ефективною та скоординованою буде робота всіх зацікавлених сторін – центральної влади, місцевого самоврядування, бізнесу, громадськості та міжнародних партнерів.
Спільна робота на таких заходах сприяє зміцненню нашої громади та всього українського суспільства.