Онуфріївська громада

Кіровоградська область, Олександрійський район

За прапорці! Яка ж то зла доля нищить Україну?

Дата: 14.03.2025 09:52
Кількість переглядів: 54

За прапорці! Яка ж то зла доля нищить Україну?

Тільки факти того, які події відбулись в країні за часи незалежності.

Дефіцит продуктів, картки. «Прихватизація» підприємств, ваучеризація. Розпродаж, розпил прихваченого, «човночники». Порушена Конституція, майдани. Нікчемні закони про вибори, нікчемна влада. Нищення підприємців, трудова еміграція. Корупція у владі, розпродаж землі. «Велике будівництво», роззброєння. Агресія Росії, загибель молодих, «бусифікація».

Владу обирають ті, хто за це не відповідає. Обранці не контролюються виборцями: вони можуть 5 років грабувати, а потім «засіяти гречкою» і знов повернутись до влади.

Якщо рухатись далі цим шляхом, то яке майбутнє наших дітей та жінок ? РАБСТВО!

З усіх боків на країну тиснуть: воюйте - не воюйте, віддайте - не віддавайте, проведіть вибори - не проводьте... Змушують діяти по чужим шаблонам.

Дуже нагадує полювання, коли вовкам прапорцями визначають шлях до єгерів, до загибелі.

Спасіння в тому, що треба вистрибнути за прапорці!

Необхідно провести вибори за новими правилами. Порушена Конституція кличе виправити помилки, позбутись нікчемного Виборчого Кодексу, усіх ганебних наслідків, які відбулись і відбуваються в державі після того.

То мають бути відкриті ЕЛЕКТРОННІ вибори. Центрами організації і проведення виборів будуть обласні виборчі комісії. Сервери ОВК зберуть електронні заяви виборців з усіх куточків країни, з фронту, з -за кордону.

Виборці визначать ті громади де вони будуть голосувати. Особові коди виборців забезпечать таємність голосування.

Розподіл виборчого процесу по областях позбавить ворогів України проводити «фейкові» акції: люди в громадах краще знають один одного, своїх висуванців. Більше довіри СВОЇМ організаторам виборів! Участь у виборах приймуть ті партії, які зареєстровані в областях, передвиборчі програми яких підтримують 30% наявних в реєстрі виборців. Можна навіть рознести в часі голосування в різних регіонах. Це зведе нанівець «всеукраїнську сварку» партійних бонз.

Слід обирати депутатів ВРУ як переможців змагань в обласних округах. Кількість депутатів до ВРУ має корегуватись з наявною кількістю мешканців в областях та загальною кількістю українців (52 млн жителів - 450 депутатів, 30 млн - 260 депутатів).

Термінові зміни виборчої системи позбавлять можливостей бажаючих розкачати суспільство і привести до влади проросійських політиків.

 

Голова ГО «За Демократичне Виборче Право» Микола Горбачов


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень