Грабовський Роман Миколайович

Дата: 27.09.2024 15:34

Грабовський Роман Миколайович

(14.12.1976 –  03.10.2022)

Роман народився у місті Світловодськ Кіровоградської області 14 грудня 1976 року. Навчався у місцевій школі № 5.

Закінчив Черкаський інститут пожежної безпеки  імені Героїв Чорнобиля.

Проходив службу на посаді начальника варти самостійної державної пожежної частини №12 міста Кременчука. “Він саме той офіцер, який перший прибував на ліквідацію пожежі. Під його керівництвом працювало два відділення. У більш спокійні часи він проводив теоретичні та практичні навчання з особовим складом, “- з повагою відгукується про Романа Грабовського керівник підрозділу. А також з вдячністю згадує, що він приймав участь у всіх змаганнях пожежно-прикладного спорту у підрозділах міста Кременчука.

Світловодським військоматом Роман Миколайович Грабовський був мобілізований  на військову службу 5 серпня 2022 року.

Роман Миколайович Грабовський загинув 3 жовтня захищаючи Батьківщину в зоні проведення бойових дій у районі населеного пункту Желанне Донецької області.

Світла та вічна пам’ять Герою…