Крисюк Максим Анатолійович

Дата: 27.09.2024 15:30

Крисюк Максим Анатолійович

(26.02.1980 – 26.09.2022)

Народився 26-го лютого 1980 року в селищі Павлиш, тут він зростав і навчався в середній школі імені В.О. Сухомлинського.

Максим  був звичайним хлопцем: з одного боку — відчайдушним і хуліганистим, з іншого — патріотично свідомим та рішучим у своїх переконаннях.

Професійну освіту Максим здобув у Полтавському  економічному університеті. Отримав диплом інженера-технолога харчової промисловості. Але за фахом не працював, шукав своє покликання в житті.

Коли в Україні розпочалась війна на Донбасі, чоловік вирішив піти в ЗСУ і стати на захист держави. 2015-2016 роки стали періодом його військового загартування у зоні проведення  АТО/ООС.

Повернувшись до мирного життя, працював на різних роботах (філія ТОВ “Верес”, комбікормовий завод).

Та коли у рідну країну землю почалось повномасштабне вторгнення, Максим знову став у військовий стрій на її захист.

Він був призваний на фронт 14 березня.

Спочатку мав охороняти продовольчі склади на Одещині. Та він рвався на передову, казав мамі: “Я — бойова одиниця, я маю досвід воювати, тому повинен бути там, де стріляють”.

Під час коротких телефонних розмов завжди заспокоював рідних: “У нас все нормально, зі мною нічого поганого не може трапитись”.

Та останній тиждень життя був  тривожним і він не втримався, зізнався: “Дуже хочеться додому, побачити, обійняти всіх”. Сім’я  очікувала його у відпустку, бо вже провоював півроку. Але замість цього на них чекала гірка звістка про смерть Максима.

Загинув  26 вересня 2022 р. в селі Червоне Вітовського району Миколаївської області.

Світла та вічна пам’ять Герою…