Шевченко Дмитро Іванович

Шевченко Дмитро Іванович

(26.02.1990 – 04.07.2014)

Народився у місті Верхньодніпровську Дніпропетровської області

Батьки родом із Успенки. Тому деякий час Діма навчався в Успенській ЗШ І-ІІІ ст. Після закінчення школи, служив у збройних силах України в окремій механізованій бригаді м.Біла Церква.

Працював на Кременчуцькому вагонобудівному заводі.

Коли розпочалися бої на Сході України, 2 квітня 2014 року добровольцем пішов у зону АТО.

4 липня о 4-ій ранку блок пост, на якому  знаходився Дмитро (с.Новоселівка-1 під Слав'янськом, був обстріляний танками і мінометами.) ператор – навідник , заступник командира Діма героїчно загинув , рятуючи товаришів, та самому вижити не судилося. Так у 24 роки героїчно обірвалося життя молодого юнака.

Указом Президента України № 631/2014 від 2 серпня 2014 року «За особисту мужність  і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України» Шевченко Дмитро Іванович нагороджений орденом «За мужність  ІІІ ступеня (посмертно).

Світла та вічна пам’ять Герою…