Луценко Микола Анатолійович

Дата: 27.09.2024 12:50

Луценко Микола Анатолійович

(20.03.1982 – 12.10.2023)

Микола Анатолійович народився 20 березня 1982 року в селі Деріївка. У 1985 році разом із мамою переїхав в село Куцеволівка, де потім навчався у місцевій загальноосвітній школі. По закінченню 9 класів поступив навчатися у Верхньодніпровське профтехучилище №3, де здобув професію механізатора.

Дуже захоплювався риболовлею та любив річку Дніпро, тому вирішив пов’язати з цією діяльністю своє життя, пішовши працювати рибалкою у ТОВ «ЕКСТРАНСБУД».

Пізніше Микола отримав пропозицію працювати на посаді помічника рибінспектора. Після декількох років роботи знову повернувся працювати у приватне підприємство рибалкою.

У серпні 2023 року був мобілізований до Збройних Сил України.

Микола Луценко був добрим, щирим, компанійським, мав багато друзів та будував плани на життя…але тепер вони так і залишаться нездійсненими…

12 жовтня 2023 року під час мінометного обстрілу ПВ «Дніпро 11», біля населеного пункту Богданівка Донецької області, стрілець-санітар 3 мотопіхотного відділення 3 мотопіхотного взводу 2 мотопіхотної роти військової частини А2962 солдат Луценко Микола Анатолійович загинув.

Вічна та світла пам'ять!

СЛАВА ГЕРОЮ!