Яровий Володимир Олександрович

Дата: 27.09.2024 10:26

Яровий Володимир Олександрович

(22.10.1989 – 05.01.2023)

Народився Володимир в селі Млинок 22 жовтня 1989 року в сім’ї колгоспників.

У 2006 році закінчив Млинківську загальноосвітню школу, здобув повну загальну освіту.

На строкову військову службу до лав Збройних сил України Володимир був призваний у 2007 році, проходив її у Білій Церкві – у механізованому батальйоні швидкого реагування.

Демобілізувався у 2009 році. Отримавши гарну службову характеристику, влаштувався на роботу охоронником у Кременчуцьку виправно-трудову колонію.

В 2012 році Володимир Олександрович змінив місце роботи. Протягом десяти років працював на ВАТ “Кременчукм’ясо”.

7 грудня 2022 року був мобілізований до лав Збройних сил України.

5 січня 2023 року стрілець-снайпер 1-го механізованого відділення – бойової машини 2-го механізованого взводу 3-ї механізованої роти, солдат Яровий Володимир Олександрович загинув, виконуючи бойові завдання в районі міста Бахмут Донецької області. Внаслідок обстрілів артилерії противника та безпосереднього бойового зіткнення з ворогом він отримав поранення, несумісне з життям.

Вічна пам’ять Герою, який захищав не тільки Україну, а й кожного з нас, нашу свободу і незалежність. Життя людини є безцінним, душа - безсмертна, а пам’ять про Героя – ВІЧНА!

Вічна та світла пам'ять!

СЛАВА ГЕРОЮ!