Проект «Укрпошта. Аптека» розширює свою діяльність у прифронтових районах

Дата: 11.07.2024 14:50

Укрпошта. Аптека

АТ «Укрпошта» за сприяння Міністерства охорони здоров’я України та Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України реалізується проект «Укрпошта.Аптека» з безкоштовної доставки ліків.

Стартувавши на Донеччині та прикордонних районах Сумщини, наразі проєкт розширюється на прифронтові райони Харківщини, Запоріжжя, Миколаївщину, Херсонщину, Чернігівщину та всю Сумщину.

Замовити лікарські засоби можна через контакт-центр Укрпошта. Доставка безкоштовна.

Алгоритм замовлення простий:

🔹зателефонуйте за номером 0 800 300 545

🔹слідуйте підказкам у голосовому меню

Замовлення буде спаковано та надіслано за послугою «Укрпошта Експрес». Відстежити відправлення можна на сайті, у мобільному застосунку та через чат-бота у месенджерах. Для перевірки правильності комплектації замовлення передбачено огляд при врученні посилки.

Проект спрямований на те, аби в українців була можливість отримати:

• доступ до аптек, передусім у населених пунктах, де ті відсутні або зруйновані за час повномасштабної війни;

• доступ до ліків, зокрема тих, яких може не бути в найближчій аптеці; медикаменти за доступними цінами, бо та сама найближча аптека може не пропонувати оптимальну вартість чи не брати участь у програмі «Доступні ліки».