Онуфріївська громада

Кіровоградська область, Олександрійський район

Проведення громадського обговорення проєкту рішення селищної ради «Про створення Омельницької філії, Василівської філії та Вишнівцівської філії Онуфріївського ліцею»

Дата: 01.07.2024 13:06
Кількість переглядів: 19

Фото без опису

До відома жителів громади!

Інформаційне повідомлення

про проведення громадського обговорення проєкту рішення селищної ради «Про створення Омельницької філії, Василівської філії та Вишнівцівської філії Онуфріївського ліцею»

 

Ініціатор громадського обговорення -  Онуфріївська селищна рада.

Організатор громадського обговорення – Відділ освіти Онуфріївської селищної ради Олександрійського району Кіровоградської області.

Документи, винесені на громадське обговоренняпроєкт рішення «Про створення Омельницької філії, Василівської філії та Вишнівцівської філії Онуфріївського ліцею».

Мета проведення громадського обговорення: врахування думки жителів с. Омельник, с. Василівка, с. Вишнівці щодо створення Омельницької філії, Василівської філії та Вишнівцівської філії Онуфріївського ліцею.

Нормативне забезпечення:

Стаття 143 Конституції України: Територіальні громади села, селища, міста безпосередньо або через утворені ними органи місцевого  самоврядування утворюють, реорганізовують та ліквідовують комунальні підприємства, організації і установи, а також здійснюють контроль за їх діяльністю, вирішують інші питання місцевого значення, віднесені законом до їхньої компетенції.

Стаття 26  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: Реорганізація або ліквідація навчальних закладів  комунальної форми власності здійснюється за рішенням місцевої ради.

Стаття 32 Закону України «Про повну загальну середню освіту»: Рішення про утворення, реорганізацію, ліквідацію чи перепрофілювання (зміну типу) закладу загальної середньої освіти приймає засновник (засновники).

Мережа закладів загальної середньої освіти формується відповідно до законодавства з урахуванням соціально-економічної та демографічної ситуації, а також відповідно до культурно-освітніх та інших потреб територіальної громади та /або суспільства.

У разі реорганізації чи ліквідації закладу загальної середньої освіти засновник зобов’язаний забезпечити учням можливість продовжити здобуття загальної середньої освіти на відповідному рівні освіти.

Реорганізація, зміна типу, ліквідація закладу загальної середньої освіти у сільській місцевості допускається лише після громадського обговорення проекту відповідного рішення засновника, який оприлюднюється не менше ніж за один рік до прийняття відповідного рішення.

Соціальні групи населення, на які поширюється дія документу – жителі Онуфріївської селищної територіальної громади, зокрема с. Вишнівці, с. Омельник, с. Василівка.

Формат проведення громадського обговорення:

Обговорення проєкту рішення відбудеться у формі громадських слухань,  зборів, зустрічей, електронних консультацій, виходячи з необхідності залучення якомога більшої кількості заінтересованих учасників. У зв’язку з дією воєнного стану введеного Указом Президента України «Про введення воєнного стану в Україні» від 24 лютого 2022 року №64/2022, затвердженого Законом України «Про затвердження Указу Президента України «Про введення воєнного стану в Україні», зустрічі відбуваються за погодженим графіком на території  с. Омельник, с. Вишнівці, с. Василівка.

Пропозиції, розповсюджені через соцмережі, до уваги прийматися не будуть.

Місцезнаходження та адреса електронної пошти, номер телефону організатора громадського обговорення, за якими можна отримати консультації з питання, що винесено на громадське обговорення: 

Відділ освіти Онуфріївської селищної ради, який розташований за адресою: 28100, Кіровоградська область, Олександрійський район, селище Онуфріївка, вул. Центральна, 20.

E-mail: rono07@ukr.net

Телефон: (05238) 2-00-73.

Свої зауваження та пропозиції просимо надавати з 01.07.2024 року по 31.06.2025 року.

Прізвище та ім’я особи, визначеної відповідальною за проведення громадського обговорення 

Кравченко Наталія Василівна - начальник відділу освіти Онуфріївської селищної ради.

Термін і спосіб оприлюднення результатів громадського обговорення, узагальнення висловлених в ході громадського обговорення зауважень, пропозицій визначається та здійснюється організатором.

Матеріали, отримані під час зустрічей, надіслані електронною поштою, надані до відділу освіти в інший спосіб із зазначенням особи та контактної інформації заявника, (які не суперечать чинному законодавству) узагальнюватимуться, у вигляді пропозицій будуть надані засновнику (Онуфріївській селищній раді) та використовуватимуться для підготовки проекту рішення.

Після отримання висловлених пропозицій та проведеного аналізу відбудеться оприлюднення результатів громадського обговорення  на сайті Онуфріївської селищної ради та відділу освіти селищної ради.

Запрошуємо всіх бажаючих долучитися до громадського обговорення проєкту рішення «Про створення Омельницької філії, Василівської філії та Вишнівцівської філії Онуфріївського ліцею».


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень