7 липня – День військ протиповітряної оборони України

Дата: 07.07.2024 09:52

7 липня – День військ протиповітряної оборони України

Службовці військ протиповітряної оборони – це могутні Атланти сьогодення, котрі підпирають нашу блакить та бережуть змогу життя для мільйонів своїх земляків.

Перевірка інформації про їх майстерну влучність вже давно стала ранковим ритуалом для кожного українця. Невтомність та холоднокровність, з якими вони знищують аеродинамічні та балістичні стріли ворога, заслужили визнання та повагу серед фахівців військової справи міжнародного рівня.

Висловлюємо слова щирої вдячності всім стражам повітряного простору за самовіддану службу та зразкову бойову працю.

Бажаємо козацького здоров’я, меткого ока і незруйновної злагодженості в розрахунках. Нехай ваші локатори завжди вдало ловлять сигнали фортуни!