4 липня – День Національної поліції України

Дата: 04.07.2024 09:01

4 липня – День Національної поліції України

ДОРОГІ НАШІ ОХОРОНЦІ ПРАВОПОРЯДКУ!

Перебіг ризикованих та напружених місій, які ви самовіддано виконуєте в найспекотніші дні та найхолодніші ночі, часто залишається непримітним для очей пересічних цивільних. Проте їх результат має неоціненне значення для кожного з нас.

Впевненість батьків у тім, що дитина неодмінно повернеться зі школи до рідного дому, крокуючи спокійною вулицею. Безтурботність закоханої пари, яка гуляє алеями парку, знаючи, що на неї не чатує жодна загроза. Вдячна усмішка літньої людини, котрій повернули заблукалого домашнього улюбленця.

Все це заслуга і винагорода для Вас – лицарів закону та справедливості, що невтомно напоготові зарадити людям у потрібну мить та стоять на заваді лихим намірам криміналітету.

Зичимо всім працівникам поліції міцного здоров’я, добробуту в оселях, професійного та кар’єрного зростання. Хай усі майбутні чергування, коли ви пильнуватимете суспільний спокій, відбуваються під мирним небом рідної незалежної землі.