Увага! Проводяться поновлення документів осіб, які знаходяться на квартирній черзі!

Дата: 01.07.2024 15:45

Згідно зі статтею 36 Житлового кодексу України, пунктом 25 «Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов і надання їм жилих приміщень в Українській РСР», затверджених постановою РМ Української РСР і Української РРПС від 11.12.1984 №470 (зі змінами) виконавчий комітет селищної ради щороку в період з 1 жовтня по 31 грудня проводить перереєстрацію громадян, котрі перебувають на квартирному обліку, в ході якої перевіряються їх облікові дані. Виявлені зміни вносяться до облікових справ громадян і книгу обліку осіб, які перебувають у черзі на одержання житлових приміщень.

Зміни з питань, що належать до компетенції виконавчого комітету селищної ради, проводяться після прийняття рішень цими органами.

Онуфріївська селищна рада проводить перереєстрацію громадян, які перебувають на квартирному обліку до 31 грудня 2024 року. Нагадуємо про необхідність пройти зазначену перереєстрацію документів.

Дані, отримані від громадян в процесі перереєстрації, стануть основою для формування позачергової, першочергової та загальної квартирних черг та будуть сприяти прозорому обліку таких громадян.

Перереєстрація здійснюється на підставі наданих громадянами документів, а саме:

1. Копія паспорта громадянина України;

2. Копія ідентифікаційного номера;

3. Витяг з Реєстру територіальної громади про реєстрацію місця проживання особи;

4. Довідки про перебування заявника та членів його сім’ї на квартирному обліку за місцем роботи;

5. Документи про наявність пільг (за наявності);

6. Акт обстеження житлових умов;

7. Копія свідоцтва про шлюб;

8. Копія свідоцтв про народження неповнолітніх дітей;

9. Відомості з державного реєстру прав на нерухоме майно;

10. Копія договору найму житла (за наявності).

Для перереєстрації необхідно звернутись до відділу ЦНАП (центр надання адміністративних послуг), що знаходиться в приміщенні Онуфріївської селищної ради за адресою:

вул. Центральна, буд. 11, селище Онуфріївка.

Прийом документів проводиться щодня (крім вихідних):

• понеділок – четвер з 8:00 до 17:00 год.;
  • п’ятниця з 8.00 до 16.00 год.;
  • перерва з 12:00 до 12.45 год., у п’ятницю – з 12.00 до 13.00 год.

Громадяни, які не поновлять документи у встановлений термін, вважатимуться такими, що не потребують поліпшення житлових умов, а отже, будуть зняті з квартирної черги!