Футбольний турнір триває

Дата: 01.07.2024 15:42

Футбольний турнір триває

У суботу, 29 червня, відбулись ігри другого туру футбольного турніру «Кубок пам’яті захисників Вітчизни».

На футбольній арені Павлиша гравці місцевого «Колоса» приймали «Ниву» з Млинка. Матч завершився з рахунком 3:1 на користь господарів поля. В іншій зустрічі футболісти «Темпу» грали вдома проти онуфріївського «Рубіну». Поступаючись по ходу гри - 0:1, господарі поля змоги здобути вольову перемогу - 2:1.

Таким чином, після двох зіграних поєдинків кожною з команд, очолюють турнірну таблицю футболісти камбурліївського «Темпу» - 6 очок.

Їх переслідувачами є команди павлиського «Колоса» та онуфріївського «Рубіну», які мають по 3 набрані очки.

На останньому місці розташувалася млинчанська «Нива», яка ще не здобула залікових пунктів.

Попри це, афіша фінального матчу за трофей з'ясується в останньому турі.

Дотепер всі чотири команди мають шанс потрапити до фіналу. Саме тому, завершальні ігри групового раунду сповнені багатообіцяльною інтригою.

Отож, у суботу, 6 липня, на вболівальників очікують такі зустрічі:

• «Рубін» (Онуфріївка) – «Нива» (Млинок). Початок матчу о 16.30 год.

• «Колос» (Павлиш» - «Темп» (Камбурліївка). Початок цього поєдинку о 18.00 год.