23 травня - День Героїв

Дата: 23.05.2024 09:15

23 травня - День Героїв

Сьогодні ми вшановуємо усіх, хто, наражаючи на небезпеку своє здоров'я і життя, самовіддано боровся і б’ється за свободу української землі.

На нашу долю випало бути свідками справжнього героїзму та сили духу, які демонструють українські воїни, проливаючи кров за те, щоб ми мали можливість жити у вільній і цивілізованій державі.

Не забуваючи про величні подвиги усіх попередніх поколінь захисників України, ми захоплюємося мужністю і звитягою лицарів світла, які нині на передовій захисту держави. Схиляємо голови і перед тими, хто вже прийняв останній бій у протистоянні з холоднокровним та лиховісним ворогом. Вічна пошана полеглим під час захисту державного суверенітету і територіальної цілісності України.

Світлий спомин про кожного з них в нашій пам'яті назавжди.

ГЕРОЯМ СЛАВА!