Виїзний прийом громадян провів в Онуфріївській селищній раді полковник поліції, начальник ВП №1 (м. Світловодськ) Олександрійського РВП ГУНП в Кіровоградській області Віталій Сивенюк

Дата: 20.05.2024 19:30

Виїзний прийом громадян

Виїзний прийом громадян провів сьогодні в Онуфріївській селищній раді полковник поліції, начальник ВП №1 (м. Світловодськ) Олександрійського РВП ГУНП в Кіровоградській області Віталій Сивенюк.

На зустрічі були присутні селищний голова Віталій Береза та Роман Воронін - капітан поліції, начальник СПД №1 (смт. Онуфріївка) ВП №1 (м. Світловодськ) Олександрійського РВП ГУНП в Кіровоградській області.

Під час бесіди обговорено низку питань, які стосувалися протидії злочинності та підтримки правопорядку на території громади.

Виїзний прийом громадянВиїзний прийом громадян