Вислухаємо. Підтримаємо. Допоможемо.

Дата: 29.04.2024 14:35

Єдина ветеранська лінія

В Онуфріївській селищній раді функціонує ВЕТЕРАНСЬКИЙ та ПСИХОЛОГІЧНИЙ хаб (простір). Надаються послуги інформаційні, соціальні, юридичні, психологічні, адміністративні ветеранам війни, Захисникам / Захисницям України та членам їх сімей, сім’ям загиблих, безвісти зниклих, полонених.

Підтримка даної категорії осіб проводиться кваліфікованими спеціалістами своєї справи. Чекаємо тих, хто потребує допомоги, за адресою: вулиця Центральна, 11, адмінбудівля Онуфріївської селищної ради, І поверх, ліве крило, Центр надання адміністративних послуг (телефон 0678486470) або ІІІ поверх, ліве крило, комунальна установа «Онуфріївський селищний центр соціальних служб «Онуфріївської селищної ради Кіровоградської області» (телефон 0967610856).

Діє Єдина ветеранська лінія - 0 800 505 217 по всій території України.

«Єдина ветеранська лінія» - це спеціальна телефонна лінія для надання консультацій та підтримки для ветеранів війни, членів їхніх сімей та родин загиблих Захисників і Захисниць України.

«Єдина ветеранська лінія» є безоплатною та працює щодня з 8 до 20 години.

Кваліфіковані фахівці у телефонному режимі нададуть консультацію з:

- надання пільг;

- житлових питань;

- грошової допомоги та компенсації;

- медичних питань;

- юридичної підтримки.