«Хто здоровий – той сміється, хай йому усе вдається!»

Дата: 18.04.2024 15:55

Хто здоровий – той сміється, хай йому усе вдається!

Під таким гаслом 16 квітня 2024 року у територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Онуфріївської селищної ради відбувся захід українського гумору за участю веселих і талановитих студентів «Університету третього віку». Учасники, серед яких були гумористи (Скок Л.Я. та Прокопенко Г.В.), актори (Сорока Н.В., Рудченко О.А., Приходько О.П., Слюсаренко Т.І., Ніколоянс Л.А., Хміль А.О., Матюха М.М., Матюха А.І) та вокальна група (Цілуйко Ю.С., Скок Л.Я., Прокопенко Г.В., Пеннер В.В., Карюк Т.О., Матюха М.М.) представили гуморески, співали народні жартівливі пісні та розігрували гумористичні сценки. Особливо всім сподобався образ Вірки Сердючки – провідниці, роль якої вдало виконала Цапурда В.І.. Наші активні студенти срібного віку всіхвразили своїми виступами. Українці були завжди щедрими на гумор і сатиру. Добрий гумор завжди підтримує, навіть у скрутні часи. Сміх від душі лікує. Світ сміху – це особливий сміх. Це світ, у якому навіть зажурені очі починають сміятися. Посміхайтеся частіше і даруйте один одному радість! І обов’язково, дякуйте нашим славним захисникам ЗСУ за можливість жити і працювати.

Користуючись нагодою, хочемо запросити творчих, енергійних літніх людей приєднатися до студентів «Університету срібного віку». Тут ви зможете цікаво та корисно провести вільний час. У відділенні денного перебування проводяться практичні заняття з декору та дизайну, цікаві екскурсії, заняття, навчання основ комп’ютерної грамотності, діють клуби за інтересами (факультет художньої самодіяльності, здорового способу життя). Тож чекаємо на вас!

Хто здоровий – той сміється, хай йому усе вдається!Хто здоровий – той сміється, хай йому усе вдається!Хто здоровий – той сміється, хай йому усе вдається!Хто здоровий – той сміється, хай йому усе вдається!Хто здоровий – той сміється, хай йому усе вдається!