Робоча зустріч із заступником директора Кіровоградського обласного центру зайнятості

Дата: 17.04.2024 16:08

Сьогодні селищний голова Віталій Береза провів робочу зустріч із заступником директора Кіровоградського обласного центру зайнятості Богданом Стояном та начальником Онуфріївського відділу Олександрійської філії Кіровоградського обласного центру зайнятості Вадимом Крамаренком, під час якої обговорили питання щодо сприяння зайнятості населення, шляхом залучення грантових програм та компенсаційних механізмів зайнятості для квотних категорій громадян, осіб з інвалідністю, учасників бойових дій.

Також говорили про можливість надання допомоги у вирішення кадрових питань роботодавцям громади та залучення безробітних громадян до громадських робіт.

Сподіваємося на подальшу співпрацю задля більш ефективного вирішення питань зайнятості населення на території громади.