Обмін досвідом

Дата: 17.04.2024 16:06

Обмін досвідом

Вивчення найкращих практик, які використовуються у службовій діяльності полісменів, відбуватиметься на території Онуфріївської громади з 17-го по 19-те квітня. Тонкощами професійної майстерності стосовно профілактики адміністративних та кримінальних правопорушень поділиться з колегами начальник СПД №1 (смт. Онуфріївка) Роман Воронін. Його партнерами у справі охорони правопорядку стануть тимчасово в. о. начальника СПД №1 (м. Новомиргород) ВП №1 (м. Мала Виска) Дмитро Цуркаленко та начальник СПД №1 (смт. Компаніївка) ВП №2 (м. Кропивницький) Ігор Михайлов.

Всі нюанси та важливі моменти майбутнього процесу співпраці офіцерів обміркували сьогодні в кабінеті селищного голови Віталія Берези. До обговорення також долучилися начальник УГІ Шеремет Ірина Миколаївна і тимчасово в. о. заступника начальника УГІ Плаксіна Юлія Олександрівна. Окрім цього, посадовці додатково обговорили питання доцільності розширення системи відеоспостереження на території громади. Певні конструктивні пропозиції по цій ініціативі вже виникли.

Працюємо далі.

КРОКУЄМО ДО ПЕРЕМОГИ РАЗОМ!