12 квітня - День працівників ракетно-космічної галузі України

Дата: 12.04.2024 10:23

12 квітня - День працівників ракетно-космічної галузі України

Наша держава зробила вагомий внесок у пізнання космосу. Досягнення вітчизняних учених, конструкторів та інженерів складно переоцінити, вони визнаються вони в усьому світі.

Яскраві успіхи цих людей - закономірний результат кропіткої і вивіреної праці, коли робиться все можливе і надможливе, аби вивести свою галузь на нові вершини науково- технічного прогресу.

Вітаємо усіх, хто продовжує наполегливо та самовіддано розробляти нові способи наших мандрівок до поки що незнаних частин Всесвіту.

Най запалу творчого натхнення вистачатиме, аби здійснювати нові великі звершення, що слугуватимуть на користь людству як на Землі, так і на планетах інших галактик.