"ЗІРКИ МАЛОЇ РАКЕТКИ"

Дата: 10.04.2024 16:09

"ЗІРКИ МАЛОЇ РАКЕТКИ"

Саме таку назву має щорічний благодійний регіональний турнір з тенісу настільного серед чоловіків. Цього разу на арену Онуфріївського спортивного залу завітали тенісисти з Олександрії, Світловодська, Власівки (Кіровоградська область), а також із Кременчука, Чечелевого та Садків (Полтавська область). У змаганнях взяли участь тенісисти і нашої територіальної громади. Загальна кількість учасників налічувала 15 тенісистів.

На урочистому відкритті Онуфріївський селищний голова Віталій Береза привітав спортсменів та побажав їм яскравих тенісних баталій. Так воно і склалося. Аж на чотирьох тенісних столах одночасно завзяті гравці показували свою майстерність протягом трьох з половиною годин.

За підсумками змагань перше місце виборов Олександр Левицький з Чечелевого, який у фіналі переміг у свого суперника Олександра Герасимова зі Світловодська. Третю сходинку посів наш Валентин Курлюк, який у запеклій боротьбі подолав олександрійського тенісиста Руслана Лещенка. Доля цього протистояння вирішилася у 5-ти партіях.

У фіналі другої ігрової сітки перше місце посів Павло Стець зі Світловодська. Другу сходинку виборов Володимир Лисенко з Чечелевого, а бронзу здобув Дмитро Ємельяненко з Кременчука.

По завершенню змагань всі переможці та призери отримали заслужені нагороди та грошові відзнаки.

Приємним бонусом для тенісистів стало частування смачним обідом, за який гості щиросердно подякували.

Як і раніше, генеральним спонсором турніру було фермерське господарство «Агролан – К» (керівник - Аліна Береза).

Наостанок варто зазначити, що, як і зазвичай, кожен глядач та спортсмен мав змогу зробити благодійний внесок для забезпечення потреб українських воїнів.

Під час поточного тенісного турніру вдалося зібрати на підтримку ЗСУ благодійних коштів у сумі 4 тис. 100 грн.

"ЗІРКИ МАЛОЇ РАКЕТКИ""ЗІРКИ МАЛОЇ РАКЕТКИ""ЗІРКИ МАЛОЇ РАКЕТКИ""ЗІРКИ МАЛОЇ РАКЕТКИ""ЗІРКИ МАЛОЇ РАКЕТКИ"