Топ-3 регіони, де найбільше переможців за програмою єРобота

Дата: 10.04.2024 08:01

Топ-3 регіони, де найбільше переможців за програмою єРобота

Цьогоріч  прийнято 36 позитивних рішень на отримання жителями Кіровоградщини (у т.ч. й ВПО) грантів на створення або розвиток власного бізнесу.  До трійки лідерів за місцем впровадження підприємницької діяльності або ведення бізнесу є Кропивницький – 24 переможці, Новоархангельщина – 5 переможців та Мала Виска – 2 переможці.

Нагадаємо, що наразі діє урядова програма «єРобота», орієнтована на відкриття нового або розвиток діючого бізнесу за умови створення нових робочих місць.

Порядок надання мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу затверджений постановою Кабінету Міністрів України від  21 червня 2022 року № 738.

Все про мікрогранти тут.

Заявку на отримання гранту можна подати на порталі «Дія».

Є питання щодо отримання мікрогрантів? Телефонуйте: +38 (093) 478 70 81 або пишіть у Telegram.