08 квітня 2024 року селищний голова Віталій Береза провів робочу нараду з керівниками структурних підрозділів селищної ради та служб громади

Дата: 08.04.2024 15:03

Віталій Береза провів робочу нараду

Очільник закцентував увагу присутніх на терміновій необхідності активізуватися стосовно процесу облагородження території Онуфріївського парку.

“Наш парк – не тільки знана окраса ландшафтного мистецтва Кіровоградської області. Це – насамперед пам’ять. Пам’ять про благородні старання пращурів, які намагалися зберегти нам місце, де можна відпочити душею.

Саме тому, ми не повинні допустити, аби критична ситуація досягла становища безнадійної. Отож, я розраховую на повну самовіддачу та максимальне завзяття кожного з вас та усіх ваших підлеглих.” – наголосив Віталій Береза.

Також у ході засідання керманич громади визначив ділянки й обсяг роботи для працівників відомств та комунальних підприємств і надав ряд відповідних доручень.

Віталій Береза провів робочу нарадуВіталій Береза провів робочу нарадуВіталій Береза провів робочу нараду