Адміністративні послуги в громаді

Дата: 05.04.2024 15:42

Адміністративні послуги в громаді

Впродовж січня-березня 2024 року Центр надання адміністративних послуг Онуфріївської селищної ради забезпечував реалізацію основних завдань щодо якісного обслуговування громадян під час надання адміністративних послуг.

ЦНАП – це зручність, комплексний підхід до обслуговування та економія часу відвідувачів.

У ЦНАП нашої громади можна отримати 262 адмінпослуги.

За три місяці цього року ЦНАП надано 6366 адміністративних послуг, з них 5411✔️- послуги, суб’єктом надання яких є безпосередньо селищна рада:

✅ реєстрація/зняття з реєстрації місця проживання – 3615;

✅ державна реєстрація речових прав на нерухоме майно – 183;

✅ державна реєстрація актів цивільного стану – 114;

✅ послуги соціального характеру – 1732;

✅ земельні послуги – 407;

✅ послуги у сфері будівництва - 13;

✅ інші – 302.

Загалом надано консультацій 7025 особам. На «телефон гарячої лінії» звернулося 123 осіб/

Переважне право в отриманні адміністративних послуг залишається за ЗАХИСНИКАМИ та ЗАХИСНИЦЯМИ України.

Дякуємо Збройним силам України за можливість працювати! Крокуємо до перемоги разом!