25 березня – День Служби безпеки України

Дата: 25.03.2024 08:52

25 березня – День Служби безпеки України

На видимих і непомітних напрямках фронту співробітники СБУ сумлінно й самовіддано протистоять супротивнику, котрий давно прагне позбавити українців законних прав та свобод. Працівники української спецслужби нейтралізовують загрози як в мирних містах, так і на передовій.

Затримання небезпечних терористів, запобігання терактам, протидія інформаційним загрозам та іноземним шпигунам, а також ліквідація потужних злочинних угруповань. Успішне виконання кожної з таких ризикованих місій слугує значним внеском у зміцнення національної безпеки та захист політичних, економічних і військових інтересів держави.

Вітаємо з професійним святом усіх співробітників органів Служби безпеки України та ветеранів СБУ. Ваша мужність, висока порядність та професіоналізм є головними чеснотами ефективного захисту державної безпеки.

Бажаємо вам і вашим родинам міцного здоров`я, добробуту, витримки, миру, нових здобутків та успішного здійснення планів у вашій професійній діяльності.