Моя країна - моя відповідальність: школярів та студентів запрошують долучитися до конкурсу статей

Дата: 20.03.2024 16:45

Моя країна - моя відповідальність

З 1 грудня 2023 року до 1 квітня 2024 року триває прийом робіт школярів і студентів на конкурс «Моя країна — моя відповідальність». Його мета — допомогти у формуванні національної свідомості та активної громадянської позиції в молоді.

Щоби взяти участь у конкурсі, учасники та учасниці мають написати статтю в довільній формі про виклики сьогодення в Україні чи майбутню відбудову держави. Робота має відповідати таким вимогам:

• бути унікальною (її перевірятимуть на плагіат через спеціальні сервіси);
  • відповідати темі “Моя країна — моя відповідальність”;
  • мати чітку й зрозумілу структуру;
  • мати обсяг не менше 5 000 символів;
  • містити перелік використаних джерел.

Організатори також звертають увагу на те, що використання штучного інтелекту для створення статті заборонене.

Надіслати роботи в форматі Microsoft Word учасники та учасниці мають до 1 квітня 2024 року на електронну адресу: scholarship@slot.day.

У листі необхідно вказати своє повне ім’я та заклад освіти у називному відмінку, а в темі листа зазначити: “Конкурсна робота”.

Взяти участь у конкурсі можуть:

• учні українських закладів освіти;
  • студенти закладів вищої освіти України;
  • громадяни України.

Переможець чи переможниця конкурсу отримає грант у розмірі 20 000 гривень. Результати змагання будуть оголошені 19 квітня 2024 року.

Докладніше про вимоги до статей і умови конкурсу читайте за посиланням: