Дата: 18.03.2024 16:38

18 березня відбулося засідання комісії з питань техногенної - екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, на якій було розглянуто наступні питання:

1) Про недопущення пожеж в екосистемах громади.

За підсумками засідання було прийнято рішення про створення комісії при Онуфріївській селищній раді по проведенню рейдових перевірок в лісовій та лісостеповій, природо-заповідних зонах та парках.

Нагадуємо, що за самовільне спалювання сухої рослинності або її залишків законодавство передбачає адміністративну відповідальність у вигляді накладення штрафу на громадян - від 3060 до 6120 гривень, на посадових осіб від 15 300 до 21 420 гривень.

Також порушення вимог пожежної безпеки в лісах передбачає адміністративну відповідальність у вигляді накладення штрафу на громадян від 1530 до 4590 гривень.

Просимо жителів громади не палити сухостій та пам'ятати про шкоду, яка завдається природі внаслідок пожеж в екосистемах!

Якщо ви стали свідком пожежі - не зволікайте, викликайте службу ДСНС за телефоном 101.

2) Розгляд надзвичайної ситуації, що спровокована масованим ворожим обстрілом території Олександрійського району із використанням дронів - камікадзе "Shahed - 136".

Шановні жителі громади, реагуйте на сигнал повітряної тривоги!

Дякуємо Збройним Силам України, за можливість жити та працювати!