Волейбольний фініш

Дата: 18.03.2024 13:42

Волейбольний фініш

Минулої суботи, 16 березня, у Камбурліївці відбулися матчі весняної першості Онуфріївської громади з волейболу серед чоловіків. У змаганнях брали участь чотири волейбольні команди з 4 населених пунктів – Павлиша, Камбурліївки, Млинка та Онуфріївки.

Початок турніру ознаменував вітальний виступ директора КЗ “ОСЦФЗН "Спорт для всіх"” Анатолія Голобородька, котрий побажав спортсменам продемонструвати свої найкращі ігрові якості, а вболівальникам стати свідками видовищних матчів. Усі присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять загиблих на війні українських воїнів.

Змагання проходили за форматом колової системи. Загалом же глядачі переглянули 6 захопливих поєдинків.

За результатами кожної із ігор командні місця розподілилися таким чином:

🥇І місце – команда Онуфріївки;

🥈ІІ місце – команда Млинка;

🥉ІІІ місце – команда Камбурліївки;

Команда волейболістів із Павлиша посіла четверту сходинку.

Переможців з Онуфріївки було нагороджені призовим диплом і перехідним чемпіонським кубком, який їм вручив селищний голова Віталій Береза. Капітанам збірних Млинка і Камбурліївки теж надали призові дипломи за ІІ і ІІІ сходинки відповідно.

Символічну грамоту за участь отримали і гравці з молодої та перспективної команда Павлиша.

На цьому, зимово – весняний період волейбольних турнірів добіг свого кінця. Майбутні інтригуючі протистояння очікуватимуть нас у грудні 2024 року.

Волейбольний фінішВолейбольний фінішВолейбольний фініш Волейбольний фінішВолейбольний фініш