Автобусне сполучення «Кременчук-Успенка» відновлюється з 19.03.2024 року

Дата: 14.03.2024 16:29

Автобусне сполучення «Кременчук-Успенка»

14 березня 2024 року відбулася зустріч з власником Кременчуцького АТП Юрієм Кірєєвим, директоркою Іриною Моцаренко, які безпосередньо приймають рішення щодо автобусного сполучення та делегацією на чолі з головою громади Віталієм Березою. На зустрічі були обговорені всі можливі варіанти вирішення проблематики щодо автобусного сполучення «Успенка - Кременчук».

За результатами проведеної зустрічі вирішено, що з 19 березня 2024 року будуть здійснюватися рейси за графіком.

Нижчевказаний графік не відповідає попередньому, що є однією з істотних вимог дирекції Кременчуцького АТП та на що погодилося керівництво Онуфріївської ОТГ для збереження маршрутів між селами Придніпров'я та містом Кременчук.

Автобусне сполучення «Кременчук-Успенка»