Дата: 11.03.2024 13:24

Разом ми можемо робити більше добрих справ і дієво допомагати нашим воїнам

Кошти в сумі 13772 грн, зібрані на благодійному концерті в Онуфріївці та благочинному матчі в Павлиші, сьогодні були передані керівником відділу культури, туризму, молоді та спорту селищної ради Світланою Балим, а також спортивним інструктором ФК "Колос" (Павлиш) Юрієм Кравченко, мамі військовослужбовця Ігоря Сідєльнікова, який з перших днів війни боронить Україну в складі 56-ої бригади та наразі має потребу в придбанні автомобіля, для результативного виконання бойових завдань.

Селищний голова Віталій Береза висловив щире побажання, аби ці гроші допомогли захиснику та його побратимам надалі ефективно захищати нашу країну.

Дякуємо кожному, хто долучився.