9 березня виповнюється 210 років від дня народження Тараса Григоровича Шевченка

Дата: 09.03.2024 09:40

9 березня виповнюється 210 років від дня народження Тараса Григоровича Шевченка

Вшанували пам’ять українського Кобзаря, пророка та провідника української нації Тараса Шевченка, твори якого перекладені сотнями мов світу та досі залишаються пророчими та актуальними для українців.

Сьогодні, 9 березня виповнюється 210 років від дня народження Тараса Григоровича Шевченка - видатного українця, який став прикладом людини з геніальним талантом та вражаючою силою духу.

Пройшло 210 років від народження, проте кожне слово, написане поетом, і досі актуальне. Тарас Шевченко був і є символом опору російській експансії. Український видатний митець залишив кілька важливих послань, які для українців стали закликом до дії: «Борітеся – поборете, Вам Бог помагає! За вас правда, за вас слава і воля святая!»

І ми неодмінно переможемо!