Слава українській жінці-матері, захисниці!

Дата: 08.03.2024 18:20

Слава українській жінці-матері, захисниці!

По-особливому хвилюючим та урочистим видався захід до Міжнародного жіночого дня “Слава українській жінці-матері, захисниці!”, що відбувся сьогодні в Онуфріївському базовому Будинку культури.

З побажаннями радісних усмішок, здоров’я і злагоди до присутніх жінок звернувся селищний голова Віталій Береза. Також під час заходу присутні вшанували хвилиною мовчання Захисниць та Захисників нашої держави, полеглих у російсько-українській війні.

Музичні вітання для панянок подарували аматори художньої самодіяльності базового Будинку культури, а також викладачі та учні Онуфріївської школи мистецтв.

Окрім цього, під час заходу відбувався благодійний збір коштів на допомогу Збройним Силам України - зібрано 8 080 грн.

Ми вкотре щиросердно вітаємо чарівних жінок. Нехай ця весна принесе розраду, нові цікаві враження та ПЕРЕМОГУ!

Слава українській жінці-матері, захисниці! Слава українській жінці-матері, захисниці!Слава українській жінці-матері, захисниці! Слава українській жінці-матері, захисниці!Слава українській жінці-матері, захисниці!Слава українській жінці-матері, захисниці!Слава українській жінці-матері, захисниці!Слава українській жінці-матері, захисниці!