Юний переможець

Дата: 01.03.2024 15:32

Юний переможець

Мова йде про 7-річного Ореста Кравченка, учня 1-го класу Онуфріївського ліцею.

Молодик відвідує спортивні секції з волейболу та футболу, а також гурток сучасної хореографії.

До всього, хлопець розвиває не лише м'язи тіла, а ще й знаходить шляхи духовного вдосконалення як митець. Він є учасником дитячого вокального ансамблю «Асорті», у складі якого вже був призером обласних мистецьких конкурсів і став учасником Всеукраїнського конкурсу мистецтв «Українська мрія». Виступаючи саме там, здобув першу премію.

Сьогодні спортивна та мистецька надія громади, що підростає, отримала медалі, подарунки та грамоту за активну участь у різноманітних спортивно-масових заходах на території селища від директора КЗ «ОСЦ ФЗН «Спорт для всіх» Анатолія Голобородька.