Відбулося чергове засідання виконавчого комітету селищної ради

Дата: 26.02.2024 17:33

Відбулося чергове засідання виконавчого комітету селищної ради

Сьогодні відбулося чергове засідання виконавчого комітету селищної ради, у ході якого розглянули низку важливих запитань з різних сфер життєдіяльності громади.

Перед початком засідання виконавчого комітету селищний голова Віталій Береза продемонстрував його учасникам кілька екземплярів книги фінальної частини трилогії «Списки жителів Онуфріївського району 1944-46 рр.» та вручив ці примірники видання старостам сіл Придніпров’я.

Також було надано історичну довідку з нагоди 10-ої річниці початку спротиву окупації Криму.

В ході розгляду питань порядку денного виконком затвердив рішення:

• про надання матеріальної допомоги жителям громади та воїнам ЗСУ;

• щодо фінансової підтримки членам родин загиблих Захисників України;

• про схвалення проекту рішення селищної ради «Про звіт з виконання бюджету Онуфріївської селищної територіальної громади за 2023 рік»;

• про організацію харчування окремих категорій учнів (вихованців) в закладах освіти селищної ради за рахунок коштів місцевого бюджету;

• про надання дозволів на видалення зелених насаджень жителям громади.

Відбулося чергове засідання виконавчого комітету селищної радиВідбулося чергове засідання виконавчого комітету селищної ради