Навчання працівників Центру надання адміністративних послуг

Дата: 26.02.2024 16:55

Навчання працівників Центру надання адміністративних послуг

За участі заступника селищного голови Світлани Калантаєвської 26 лютого в селищі Онуфріївка організовано та проведено навчання для адміністраторів Центру надання адміністративних послуг Онуфріївської селищної ради та його віддалених робочих місць.

Основним завданням навчань було вивчення питання щодо надання громадянам послуг соціального характеру, а саме питань щодо призначення допомоги на проживання внутрішньо переміщених осіб, призначення житлових субсидій та пільг.

Навчання було змістовним та корисним, його учасники мали змогу довідати для себе відповідні знання для якісного надання адміністративних послуг у Онуфріївській громаді.

Спікерами сьогодні були:

Раїса Скрипнік, начальник відділу з питань праці та соціального захисту селищної ради;

Людмила Красножон, начальник Центру надання адміністративних послуг селищної ради.

Навчання працівників Центру надання адміністративних послугНавчання працівників Центру надання адміністративних послуг