20 лютого — День пам'яті героїв небесної сотні

Дата: 20.02.2024 11:00

Це не просто офіційна подія в календарі, а особливий момент, коли відбулася незворотна зміна у відносинах між владою і суспільством.

Саме 10 років тому в середмісті Києва загинуло найбільше людей – 48. Їх разом з іншими 54 загиблими та смертельно пораненими учасниками мирних протестів упродовж зими 2013–2014 років і п’ятьма активістами Майдану, які загинули навесні 2014 року за територіальну цілісність України, назвали Героями Небесної Сотні.

Сьогодні, як і щодня, згадуємо відвагу, рішучість і самовідданість учасників Революції Гідності.

Відтоді спадкоємці їхньої стійкості та сили духу вже протягом декади душею й тілом боронять суверенність нашої держави.

ЗАЛИШАЄМОСЯ ГІДНИМИ СВОЇХ ГЕРОЇВ!