Ставки місцевих податків та зборів, що діють у 2024 році

Дата: 13.02.2024 16:41

Ставки місцевих податків та зборів

Інформуємо платників податків та зборів про те, що Онуфріївська селищна рада у 2023 році  ставки та податкові пільги зі сплати місцевих податків та зборів на території громади не переглядала, тому у 2024 році  залишаються чинними  рішення, що прийняті в попередніх періодах  (додаються), а саме:

• від 15 червня 2021 року №845 «Про встановлення на території Онуфріївської селищної територіальної громади ставок єдиного податку»;
  • від 15 червня 2021 року №846 «Про встановлення на території Онуфріївської селищної територіальної громади ставок транспортного податку»;
  • від 15 червня 2021 року №847 «Про встановлення на території Онуфріївської селищної територіальної громади ставок туристичного податку»;
  • від 15 червня 2021 року №848 «Про встановлення на території Онуфріївської селищної територіальної громади податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки»;
  • від 14 липня 2022 року №4136 «Про встановлення на території Онуфріївської селищної територіальної громади ставок земельного податку».

Зазначені рішення прийняті без визначення термінів їх дії.

ДОВІДКОВО:

Відповідно до вимог пункту 12.3 статті 12 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) сільські, селищні, міські ради, в межах своїх повноважень приймають рішення про встановлення місцевих податків та зборів та податкових пільг зі сплати місцевих податків і зборів.

Якщо до 15 липня року, що передує бюджетному періоду, в якому планується застосування місцевих податків та/або зборів, Рада не прийняла рішення про встановлення відповідних місцевих податків та/або зборів, що є обов’язковими згідно з нормами ПКУ, такі податки та/або збори справляються виходячи з норм ПКУ із застосуванням ставок, які діяли до 31 грудня року, що передує бюджетному періоду, в якому планується застосування таких місцевих податків та/або зборів.

Тож, відсутність оприлюднення нових ставок і пільг на електронному сайті громади жодним чином не впливає на їх чинність.