Оголошено проведення електронного аукціону без умов з продажу об’єкта малої приватизації - окремого майна - групи інвентарних об’єктів у складі: гараж 1, гараж 2, гараж 3, гараж 4, гараж 5, гараж 6, гараж 7

Дата: 12.02.2024 13:47

Група інвентарних об’єктів у складі: гараж 1, гараж 2, гараж 3, гараж 4, гараж 5, гараж 6, гараж 7

Регіональне відділення Фонду державного майна України по Дніпропетровській, Запорізькій та Кіровоградській областях повідомляє, що відповідно до Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна» (із змінами), Порядку проведення електронних аукціонів для продажу об’єктів малої приватизації та визначення додаткових умов продажу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.05.2018 №432 (із змінами), Регіональним відділенням в електронній торговій системі «Prozorro.Продажі» оголошено проведення електронного аукціону без умов з продажу об’єкта малої приватизації - окремого майна - групи інвентарних об’єктів у складі: гараж 1, гараж 2, гараж 3, гараж 4, гараж 5, гараж 6, гараж 7, що знаходиться на балансі Головного управління ДПС у Кіровоградській області (код ЄДРПОУ 43995486), який відбудеться 26.02.2024. Стартова ціна на аукціоні - 9080,26 грн (без урахування ПДВ).

Детальна інформація про зазначений вище електронний аукціон доступна на офіційному вебсайті Фонду державного майна України, в електронній торговій системі «Prozorro.Продажі» та порталіі https://privatization.gov.ua/.