Аматори народного мистецтва Онуфріївської громади танцювали і співали для того, щоб допомогти ЗСУ

Дата: 02.02.2024 18:00

Українська пісня відома сьогодні всьому світові – є символом вільної і сильної, нескореної України. Пісня завжди була і залишається оберегом нашого народу і нашою святинею. Сьогодні, 02 лютого, в день Стрітення Господнього аматори народного мистецтва Онуфріївської громади танцювали і співали для того, щоб допомогти ЗСУ та наблизити нашу перемогу.

Концерт розпочався з театралізованої мініатюри, присвяченої проводам зими та зустрічі весни(режисер Людмила Голобородько).

В обряді взяли участь вокальні ансамблі Онуфріївського базового Будинку культури та Зибківського Будинку культури-філії. В ролі Зими була Ілона Талат, а довгоочікуваною Весною - Софія Бородінова.

Проникливими і особливо теплими були виступи вокальних колективів: «Забава» Зибківського Будинку культури – філії (керівник Іван Смолянінов), «Павлишанка» Павлиського будинку культури- філії (керівник Юрій Кубанов), «Мальви» Млинківського Будинку культури – філії (керівник Вікторія Нестеренко), «Заграва» Деріївського Будинку культури – філії (керівник Сергій Яцина), «Лілея» базового Будинку культури (керівник Валентина Ткаченко) .

Пісні у виконанні солістів Юрія Садова, Юрія Кубанова, Людмили Запорожець, Тетяни Тимощук, Володимира Стоєва, Анастасії Біленької, Інни Ковтун наповнили душу глядачів любов’ю і вірою в світле майбутнє.

Хореографічні виступи подарували учні класу хореографії школи мистецтв (викладач Вікторія Курлюк) та хореографічний колектив «Забава» Камбурліївського Будинку культури – філії (керівник Вікторія Пугач).

Свою майстерність та любов до української музики продемонстрували троїсті музики у складі Івана Смолянінова, Володимира Стоєва та Івана Жовтого. Виступ вокального ансамблю «Лілея » супроводжував квартет у складі: Віктора Ткаченка, Дарії Західової, Наталії Григоренко та Вадима Ігнатика. Концертну програму провела Віта Артишук.

Дякуємо всім, хто долучився до доброї справи!

Кожна зібрана гривня з суми 16910,00 грн буде передана на потреби захисників.

Наші кроки, наша згуртованість наближають таку жадану Перемогу!