Засідання комісії ТЕБ та НС

Дата: 05.01.2024 15:32

Засідання комісії ТЕБ та НС

У зв'язку з прогнозованим погіршенням погодних умов, сьогодні проведено позачергове засідання комісії ТЕБ та НС, розглянуті напутні питання:

1. Про готовність роботи об'єктів критичної інфраструктури громади в умовах військової агресії та зниження температури атмосферного повітря.

2. Про забезпечення цілодобового доступу населення до пунктів незламності.

3. Про готовність закладів охорони здоров’я до роботи в умовах надзвичайних ситуацій.

Під час засідання було вирішено невідкладно забезпечити регулювання транспортних потоків вразі різкого погіршення погодних умов, забезпечити стале функціонування систем електро -, тепло- та газопостачання населених пунктів громади. Розгорнути пункт обігріву та території селища Павлиш та забезпечити надання допомоги учасникам дорожнього руху у випадках виникнення автомобільних заторів. Забезпечити безперебійну та цілодобову роботу Пунктів Незламності.

Засідання комісії ТЕБ та НСЗасідання комісії ТЕБ та НС