Проведено чергове засідання виконавчого комітету, крайнє у поточному році

Дата: 29.12.2023 19:42

Проведено чергове засідання виконавчого комітету, крайнє у поточному році

Перед початком розгляду питань чергового засідання виконавчого комітету селищний голова Віталій Береза привітав всіх з закінченням 2023 року та наступаючим 2024 роком. Також підвів підсумки роботи в галузях охорони здоров’я та освіти, спорту та культури, благоустрою громади, роботи комунальних підприємств та зміцнення їх матеріально - технічної бази.

Далі було розглянуто питання порядку денного:

• Спочатку затвердили план роботи виконкому на 2024 рік.
  • Проголосували за проведення громадських робіт у наступному році, визначили об’єкти та види робіт для правопорушників.
  • Внесли зміни до складу декількох комісій.
  • Надали дозволи та відмови на видалення дерев.
  • Також вирішили питання, що стосувались захисту прав дітей.

Коли всі питання були розглянуті, Віталій Миколайович побажав виконавчому комітету в новому році працювати так же злагоджено та продуктивно: «Всім добра, стійкості, здійснення мрій і переможного миру!».

Крім того, всі старости громади на передодні Нового року отримали подарунки у вигляді бензопил, бензокос та кущорізів, що дасть змогу наступного року підтримувати благоустрій кожної території громади у гарному стані.

Проведено чергове засідання виконавчого комітету, крайнє у поточному роціПроведено чергове засідання виконавчого комітету, крайнє у поточному роціПроведено чергове засідання виконавчого комітету, крайнє у поточному році