Підсумки спортивного року

Дата: 29.12.2023 11:04

Підсумки спортивного року

28 грудня у селищному спортивному залі відбулась робоча нарада з фахівцями КЗ «ОСЦ ФЗН «Спорт для всіх» щодо результатів роботи у 2023 році.

У роботі наради взяв участь селищний голова Віталій Береза. Учасники зібрання вшанували пам’ять загиблого жителя Онуфріївки у війні з російським агресором Сергія Шліпова та всіх полеглих земляків хвилиною мовчання.

Віталій Миколайович подякував всім за плідну роботу щодо розвитку фізичної культури і спорту на території громади, привітав всіх з наступаючим Новим роком, побажав подальших успіхів у справі розвитку спорту, а також миру в рідній Україні.

Очільник громади разом з директором КЗ «ОСЦ ФЗН «Спорт для всіх» Анатолієм Голобородьком вручили фахівцям закладу спортивний інвентар та новорічні подарунки.

Потім учасники наради обговорили проект календарного плану спортивно-масових, фізкультурно-оздоровчих, навчально-тренувальних заходів на 2024 рік.

Спорт – це запорука здоров’я! Йдемо вперед! Йдемо до Перемоги!

Підсумки спортивного рокуПідсумки спортивного рокуПідсумки спортивного рокуПідсумки спортивного року