Дата: 21.12.2023 16:45

Мовчати про насильство не можна

До уваги жителів громади!

На території громади функціонує мобільна бригада соціально-психологічної підтримки осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статті. Захист прав та підтримка постраждалих від насильства – головна роль мобільної бригади у справі протидії насильству.

Мовчати про насильство не можна. У випадках скоєння насильства вам допоможуть спеціалісти мобільної бригади, які підтримають та допоможуть вийти із складної життєвої ситуації. Допомогу можна отримати у КУ «Онуфріївський селищний центр соціальних служб», адмінбудівля селищної ради, 3-й поверх, ліве крило або зателефонувавши за номерами: 0967610856 та 0683131668. Підтримка надається безоплатно та з дотриманням конфіденційності.

До вашої уваги алгоритми дій у разі скоєння насильства.

Мовчати про насильство не можнаМовчати про насильство не можнаМовчати про насильство не можнаМовчати про насильство не можна