Щодо надання компенсаційних виплат фізичним особам, які надають послуги з догляду

Дата: 20.12.2023 16:09

У зв'язку із прийнятими змінами у законодавстві України, повідомляємо наступне.

З 01 січня 2024 року буде припинено нарахування та виплата компенсаційних виплат непрацюючим працездатним особам які доглядають за інвалідами І групи, або за особами, які досягли 80-річного віку, що були призначені відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 26 липня 1996 № 832 «Про підвищення розмірів державної допомоги окремим категоріям громадян».

Для  вищезгаданих отримувачів соціальних допомог встановлено перехідний період з 01 січня 2023 до 31 грудня 2023 року, для призначення таким особам компенсаційних виплат відповідно до Порядку подання та оформлення документів, призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23 вересня 2020 № 859 «Деякі питання призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі», або компенсаційних виплат відповідно до Порядку подання та оформлення документів, призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду без здійснення підприємницької діяльності на професійній основі, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 06.10.2021 № 1040 «Деякі питання призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду без здійснення підприємницької діяльності на професійній основі».

Для переходу на вищезазначені компенсаційні виплати  пропонуємо Вам звернутися в термін до 31 грудня 2023 року до відділу праці та соціального захисту селищної ради за адресою: вул.40 років Перемоги, 37 або за телефоном гарячої лінії  0678486469.