З настанням зими приходить багато різноманітних свят

Дата: 18.12.2023 16:58

Турбота –Хліб

З настанням зими приходить багато різноманітних свят. До новорічних свят працівники територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Онуфріївської селищної ради, у рамках виконання програми «Турбота –Хліб», не залишили без уваги своїх підопічних (431 особу) та привітали їх солодкими подаруночками з хлібобулочної продукції виробництва ФОП Солодова Л. В. (м. Світловодськ), яку їм принесли у їхні домівки соціальні робітники установи разом зі старостами населених пунктів Онуфріївської громади.

До привітань долучилися голова селищної ради Віталій Береза, директор територіального центру селищної ради Наталя Данилів та завідувач відділення Тетяна Церпіш, які відвідали на дому підопічних відділення соціальної допомоги вдома селища Онуфріївка та привітали їх з Новорічними святами й побажали міцного здоров’я, благополуччя, миру на нашій українській землі і вручили святкову випічку.

Нехай Новорічні та Різдвяні свята принесуть всім довгоочікувану ПЕРЕМОГУ, здоров’я, любов, щастя та злагоду в родинах!

Турбота –ХлібТурбота –ХлібТурбота –ХлібТурбота –ХлібТурбота –Хліб Турбота –ХлібТурбота –ХлібТурбота –ХлібТурбота –ХлібТурбота –Хліб Турбота –ХлібТурбота –ХлібТурбота –ХлібТурбота –Хліб