17 грудня – День працівника державної виконавчої служби

Дата: 17.12.2023 09:35

17 грудня – День працівника державної виконавчої служби

Робота державного виконавця складна і відповідальна – довіряючи вам, громадяни щодня розраховують на вашу чесність та справедливість.

Кожен день ви з непохитною метою, енергією та наполегливістю працюєте на користь громади, виконуючи свої обов'язки відповідно до законів та вимог правосуддя.
Ваші досягнення у сфері державної виконавчої служби заслуговують найвищої похвали. Ви неухильно дотримуєтесь принципів справедливості, проявляючи велику відповідальність та професіоналізм у своїй роботі.

В цей день я бажаю вам подальших професійних досягнень, невиснажливої енергії та задоволення від вашої праці. Нехай ваш внесок у розвиток державної виконавчої служби буде визнаним, а ваші зусилля цінуються.

Онуфріївський селищний голова                               Віталій БЕРЕЗА