Дата: 14.12.2023 17:02

Онуфріївська селищна рада взяла участь у регіональному командно-штабному навчанні з організації взаємодії під час попередження та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.

Відповідно до протоколу наради керівництва Міністерства внутрішніх справ України та органів системи МВС від 30 листопада 2023 року №12 та окремого доручення заступника Голови ДСНС України від 01 грудня 2023 року №В-1048, органи управління та сили цивільного захисту Онуфріївської територіальної громади підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Кіровоградської області та її субланки 14 грудня 2023 року взяли участь у регіональному командно-штабному навчанні з органами управління та силами цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Кіровоградської області з організації взаємодії під час попередження та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.

Онуфріївська селищна рада взяла участь у регіональному командно-штабному навчанніОнуфріївська селищна рада взяла участь у регіональному командно-штабному навчанні